+372 ‎52 28 265
info@profvinduer.ee
  • Eesti
  • Русский

Energiasäästlik elumaja

Ehitame elumaju, mis on viidud minimaalsete küttekulude piirini ehk energiasäästlikuks. Selleks kasutame energiasäästlikke komponente, milleks on väga hästi isoleeritud hoone piirid, väljamineva soojuse taaskasutamine ning talvisel perioodil päikesekiirguse kasutamine.

Meie poolt ehitatavad energiasäästlikud elumajad on varustatud efektiivse 95% kasuteguriga soojusvahetit omava ventilatsioonisüsteemi, õhutiheda paksu isolatsiooni ja külmasildadeta välispiiretega. Samuti spetsiaalsete madala soojusjuhtivusega ja optimaalse pindalaga akende ja ustega. Olles veel lisaks ka päikese suhtes õigesti orienteeritud ja varustatud sissetõmbava õhu maa-aluse eelsoojendi ning päikesekollektoriga, saab see maja ideaalse elukeskkonna loomisel hakkama ilma aktiivse küttesüsteemita. Külmadel talvekuudel tuleb väike kogus kütteenergiat majja lisada soojuspumba abil.

Ehitamisel on kasutatud vaid kvaliteetseid materjale, mis tagavad meie majade pika eluea ja soojapüsivuse. Anname oma majade kontruktiivsele osale 10- aastase garantii ning sise-ja välisviimistlusele 2- aastase garantii. Hind on viidud tavamaja maksumuse tasemele materjalide tarnijatega läbirääkimiste teel.

Võime kohandada teie enda projekti energiasäästliku maja projektiks. Samuti projekteerime erilahendusi, et leida just teile sobivat lahendust. Meie poolt pakutav teenus sisaldab projekti elluviimist ideest teostuseni.